REZULTATI KVIZA ČUDESNA RUSIJA

Dragi učenici i postovane kolege,
svima vama se zahvaljujemo na učešću u Kvizu Čudesna Rusija i Likovnom konkursu.
Kao što smo obećali, rezultate Kviza objavljujemo danas, a rezultate Likovnog konkursa objavićemo u ponedeljak.
Najuspešnije takmičare pozivamo na SUPERFINALE koje će se održati u našoj školi u petak, 7. februara 2014. godine.
Po završetku superfinala uslediće svečano proglašenje pobednika i dodela nagrada.
Svakog učesnika superfinala kontaktiraćemo telefonom i lično pozvati
 
SATNICA SUPERFINALA I PROGLAŠENJA POBEDNIKA
PETAK 7. februar 2014.
11:30 - 12:00 Okupljanje učesnika kviza i nagradjenih na likovnom konkursu sa pratiocima SVEČANA SALA
12:00 - 13:00 SUPERFINALE - ČUDESNA RUSIJA - kabineti na 3. spratu
12:00 -       PROGLAŠAVANJE NAJBOLJIH I DODELA NAGRADA NA LIKOVNOM KONKURSU- SVEČANA SALA - izložba nagradjenih radova
13:00 - 14:00 Pregledanje radova (koktel i druženje učesnika, gostiju i pratilaca)
14:00 - 15:00 PROGLAŠENJE NAJBOLJIH NA KVIZU I DODELA NAGRADA
 

Prilikom sastavljanja testa za 7. i 8. razred, došlo je do greške u unosu podataka, pa su za 18. pitanje svi ponuđeni odgovori bili pogrešni. Zbog toga je svim takmičarima pitanje broj 18 priznato kao tačno.

U finale kviza prošli su svi takmičari iz kategorije 7. i 8. razreda koji su osvojili 63 i više bodova, odnosno svi takmičari iz kategorije za 5. i 6. razred koji su osvojili 65 i više bodova. Imena takmičara koji su prošli u finale obojena su zelenom bojom u tabelama sa bodovima.

 

ODAVDE PREUZMITE TAČNE ODGOVORE:
 

BODOVI UČENIKA 7. i 8. RAZREDA:

R.Br.

Takmičar

Mesto

Škola

Bodova

1

Milica Jocić

Stajićevo

OŠ "Sveti Sava"

70

2

Nikola Jovanović

Sremski Karlovci

23. Oktobar

67

3

Andrijana Jerinić

Batajnica

,,Branko Radičević''

67

4

Milica Gagić

Beograd

Sveti Sava

67

5

Petar Erić

Beograd

Miroslav Antic

66

6

Andrijana Jovanović

Beograd

OŠ "Desanka Maksimović"

65

7

Vladimir Stefanović

Zaječar

OŠ "Đura Jakšić" u Zaječaru

65

8

Milan Ilić

Stubica, Paraćin

O.Š. Branko Radičević Popovac

65

9

Vanja Neđić

Sremski Karlovci

23.Oktobar

64

10

Mina Matevska

Batajnica-Zemun

,,Branko Radičević"

63

11

Julijana Stojiljković

Razgojna

Vuk Karadžić-Pečenjevce

63

12

Jovana Skokin

Beograd, Batajnica

Branko Radičević

63

13

Petar Petrović

Stubica

Osnovna skola "Branko Radicevic", Popovac

63

14

Marija Džakula

Mladenovo

Branko Ćopić

63

15

Kristina Vučenović

Inđija

Petar Kočić

63

16

Tamara Košnjak

Inđija

,,Petar Kočić"

63

17

Sofija Mišković

Inđija

,,Petar Kočić"

63

18

Martin Bjelajac

Beograd

OŠ ,,Miroslav Antić"

63

19

Nataša Laković

Kikinda

Đura Jakšić

63

20

Aleksandra Ćoškov

Kikinda

,,Đura Jakšić"

62

21

Marija Kojčić

Batajnica

Batajnica

62

22

Vanja Jovanović

Batajnica

"Branko Radičević"

62

23

Andrijana Babić

Batajnica

Branko Radičević'

62

24

Zorana Joldžić

Batajnica

Branko Radičević

62

25

Jovana Blagojević

Batajnica

Branko Radičević

62

26

Sanda Milosavljević

Batajnica

Branko Radičević

62

27

Tijana Jovičić

Batajnica

Branko Radičević

62

28

Jelena Smiljanić

Batajnica,Zemun

OŠ-Branko Radičević

62

29

Ognjen Bovan

Kikinda

OŠ Đura Jakšić

62

30

Kristina Šilić

Kikinda

"Đura Jakšić"

62

31

Mihailo Svorcan

Beograd

OŠ ,,Ivo Andrić"

61

32

Dejan Bašić

Sremski Karlovci

23. OKTOBAR

61

33

Nikolina Džaleta

Sremski Karlovci

OŠ ''23.oktobar''

60

34

Aleksa Stanojević

Lazarevac

OŠ "Dule Karaklajić"

59

35

Igor Karic

Lazarevac

Dule Karaklajić

58

36

Gorana Saravolac

Kikinda

OŠ ''Đura Jakšić''

58

37

Dragan Rankov

Kikinda

OŠ  ''Đura Jakšić''

58

38

Dejan Lačak

Sremski Karlovci

"23. Oktobar"

58

39

Dragana Kokot

Kikinda

OŠ Đura Jakšić

58

40

Milica Kostadinović

Lazarevac

"Dule Karaklajić"

57

41

Ksenija Šerbedžija

Sremski Karlovci

23. oktobar

57

42

Petra Stanojević

Leskovac

"Kosta  Stamenković"

56

43

Stevan Bursać

Batajnica - Beograd

"Branko Radičević"

56

44

Mihajlo Rabrenović

Sremski Karlovci

OŠ "23 Oktobar"

56

45

Jelena Nikolić

Zemun, Beograd

Petar Kočić

56

46

Nevena Jarić

Zemun, Beograd

Petar Kočić

56

47

Kristijan Stoiljković

Leskovac

"Kosta Stamenković"

55

48

Ana Marjanović

Sremski Karlovci

OŠ "23 Oktobar"

55

49

Petra Jovanović

Leskovac

"Kosta Stamenković"

54

50

Dušan Ivanović

Leskovac

"Kosta  Stamenković"

54

51

Žaklina Petrović

Trupale

OŠ "Prvi maj" Trupale

54

52

Milica Dopuđa

Sremski Karlovci

OŠ "23 oktobar"

54

53

Marija Ristić

Trupale Nis

Prvi maj Trupale

54

54

Jelena Petrović

Kikinda

O.Š. "Đura Jakšić"

54

55

Luka Ilić

Leskovac

"Kosta Stamenković"

53

56

Uglješa Manojlović

Sremski Karlovci

OŠ''23.oktobar''

53

57

Ivan Simonović

Leskovac

"Kosta Stamenković"

52

58

Mladen Milovanović

Lazarevac

Dule Karaklajić

51

59

Emilija Džejn Urošević

Beograd, Vračar

Sveti Sava

50

60

Stefan Kocić

Trupale-Nis

"Prvi Maj" Trupale

46

61

Mateja Tucović

Beograd

Mihailo Petrović Alas

46

62

Nikola Šljivkov

Sr.Karlovci

23. Oktobar

45

63

Dina Raca

Kikinda

Đura Jakšić

44

64

Igor Petković

Sremski Karlovci

23 Oktobar

41

 

BODOVI UČENIKA 5. i 6. RAZREDA:

R.Br.

Takmičar

Mesto

Škola

Bodova

1

Branislav Nolin

Kikinda

Đura Jakšić

69

2

Pavle Gvozdić

Batajnica

Branko Radičević

69

3

Sara Stamenkov

Beograd

"Desanka Maksimović"

69

4

Andrej Vujičić

Veternik

'Mihajlo Pupin''

69

5

Marta Milićević

Beograd

"Desanka Maksimović"

69

6

Marko Jerković

Kikinda

Đura Jakšić

69

7

Jana Gavrilović

Beograd

"Desanka Maksimović"

68

8

Ivana Jovanović

Sremski Karlovci

OŠ ''23 oktobar''

68

9

Ana Kočiš

Kikinda

OŠ,,Đura Jakšić"

67

10

Danilo Danilović

Beograd

Ivan Goran Kovačić

67

11

Teodora Todorovski

Opovo

Dositej Obradović

67

12

Stefan Kecman

Kikinda

Đura Jakšić

67

13

Aleksandar Brandić

Kikinda

Đura Jakšić

66

14

Mihajlo Cvetković

Čifluk Razgojnski

Vuk Karadžić-Pečenjevce

66

15

Uroš Nikolovski

Sremski Karlovci

O. Š. "23 oktobar"

66

16

Dejan Jovanović

Zaječar

O.Š"Đura Jakšić"

65

17

Jovana Banjanin

Sremski Karlovci

OŠ " 23. oktobar "

65

18

Mina Kuzmanović

Sremski Karlovci

OŠ"23. oktobar"

64

19

Luka Gojković

Zemun, Beograd

Petar Kočić

64

20

Vladimir Petković

Kikinda

Đura Jakšić

64

21

Emina Esati

Beograd,Batajnica

OŠ Branko Radičević

63

22

Sara Gugleta

Batajnica

Branko Radičević

63

23

Nikola Janković

Leskovac

"Kosta Stamenković"

63

24

Sara Savić

Sremski Karlovci

OS"23.OKTOBAR"

63

25

Sava Živkov

Sremski Karlovci

23.oktobar

63

26

Anastasia Kovjanić

Sremski Karlovci

OŠ ''23 oktobar''

62

27

Jelena Vuleta

Sremski Karlovci

OŠ ''23 oktobar''

62

28

Katarina Krstin

Kikinda

OŠ "Đura Jakšić"

62

29

Mila Dragin

Kikinda

OS Đura Jakšić

62

30

Anja Mišić

Beograd

“Ljuba Nenadović”

60

31

Andrea Kocić

Leskovac

"Kosta Stamenković"

59

32

Miljana Mihajlović

Leskovac

"Kosta Stamenković"

59

33

Bojana Bogdanović

Buljane

OŠ ''Branko Radičević''

59

34

Bojana ristivojčević

Vračar

Sveti Sava

58

35

Minja Crnobrnja

Sremski Kralovci

23. Oktobar, Sremski Karlovci

58

36

Miljana Đorđević

Buljane

Branko Radičević

58

37

Teodora Lukić

Sremski Karlovci

OŠ "23. Oktobar"

57

38

Angelina Krstić

Novi Beograd

OŠ 'Jovan Dučić'

54

39

Aleksandra Skrleć

Vracar,Beograd

Os Sveti Sava

51,75

40

Marko Pupavac

Sremski Karlovci

OŠ "23. Oktobar"

51,5

41

Barbara Stanković

Sremski Karlovci

23 oktobar

50,5

42

Aleksa Dopuđa

Sremski Karlovci

OŠ "23 oktobar"

48

43

Uros Anđelić

Sremski Karlovci

23 Oktobar

47,5

44

Nemanja Javor

Sremski Karlovci

23 Oktobar

47,5

45

Filip Kontić

Sremski Karlovci

23 Oktobar

46,5

46

Luka Stanković

Novi Beograd

Jovan Dučić

41

47

Natalija Nedić

Beograd Batajnica

OŠ Branko Radičević

41

48

Ivana Kokot

Kikinda

OŠ Đura Jakšić

41

49

Stevan Stevovic

Beograd

Sveti Sava

40

50

Marijana Makitan

Kikinda

OŠ Đura Jakšić

40

51

0gnjen Jolić

Kikinda

Đura Jakšić

39

52

Vladislav Milovanović

Beograd

Jovan Dučić

31,25