UPRAVA ŠKOLE

Jovana Milenković – direktor škole

Slađana Galuška - pomoćnik direktora
Dušanka Tajić – sekretar

ADMINISTRACIJA

Ivana Vukojević – šef računovodstva
Jelena Stamenković – blagajnik

STRUČNI
SARADNICI

Maja Dimitrijević – psiholog, tel. 011/2430-418
Tatjana Perišić – pedagog
Slađana Galuška, Ana Stojanović – bibliotekari

RAZREDNA
NASTAVA

Brankica Vitorović - I-1
Marija Vujović - I-2
Dragana Zlatić - I-3
Svetlana Lenasi - I-4
Vesna Zec - I-5
 

Jovana Simić – II-1
Gorica Ivanović – II-2
Ivana Uljanov – II-3
Ivana Milošević – II-4
 

Danijela Ardolić – III-1
Vera Hrastinski – III-2
Snežana Đuričković – III-3
Dragana Tomanić - III-4
Gordana Bakić - III-5

 

Marija Ilić – IV-1
Ivana Grković – IV-2
Snežana Bali – IV-3
Ana Ljubović Gvozdić  – IV-4
Natalija Mićić - IV-5

PRODUŽENI
BORAVAK

 

PREDMETNA
NASTAVA

Dragana Janjić – nastavnik srpskog jezika
Ivana Marković – nastavnik srpskog jezika
Maja Anđelković Šeguljev - nastavnik srpskog jezika
Ana Stojanović - nastavnik srpskog jezika
 

Aleksandra Bošković – nastavnik engleskog jezika
Mariana Stanimirović – nastavnik engleskog jezika
Marina Luković – nastavnik engleskog jezika
Maja Simić - nastavnik engleskog jezika
Olivera Filipović – nastavnik francuskog jezika
Jelena Vukičević Radojčić – nastavnik ruskog jezika
Ivana Petrović - nastavnik ruskog jezika


Jelena Ivanovski – natavnik matematike
Ana Brezo – nastavnik matematike
Nikola Jovčić - nastavnik matematike
Nataša Stanić – nastavnik fizike
Vesna Surčinski Mikovilović – nastavnik biologije
Jelena Simić Bodiroga – nastavnik biologije
Danica Pavlović – nastavnik hemije


Nevena Paunović – nastavnik geografije
Srđan Protić - nastavnik geografije
Vlado Marijan – nastavnik istorije
Dragana Mirilović - nastavnik istorije
Ivana Smiljković-Čevizović – nastavnik likovne kulture
Biljana Bulović Marić – nastavnik muzičke kulture


Jasminka Ristić – nastavnik tehničkog obrazovanja
Dragan Antić - nastavnik tehničkog obrayovanja
Nataša Tomić – nastavnik tehničkog obrazovanja
Bojana Vesković - nastavnik tehničkog obrazovanja i informatike
 

Slađana Tomić – nastavnik fizičkog vaspitanja
Vojislav Kalezić – nastavnik fizičkog vaspitanja
Vladimir Karanović - nastavnik fizičkog vaspitanja
Predrag Mladenović – nastavnik verske nastave
Marko Mitrović - nastavnik građanskog vaspitanja

POMOĆNO-
TEHNIČKO
OSOBLJE

Vladimir Janković – domar

Branko Karna - domar
Desanka Grubješić - servirka
Danijela Kostadinović - spremačica
Dragana Petrović - spremačica
Marija Petrović – spremačica
Jovanka Simić – spremačica
Ružica Prodanović – spremačica
Snežana Nenadović – spremačica
Ruža Radulaški – spremačica
Božana Đorđević – spremačica
Biljana Jevtić - spremačica
Vesna Vidović - spremačica
Vladica Popadić Pavlović - spremačica
Biljana Milenković - spremačica
Dušanka Savić Dangubić - spremačica
Radojka Savić Radojević - spremačica